ARAGÓN ARIZA, FRANCISCO JAVIER

Información xeral

Fotografía de ARAGÓN ARIZA, FRANCISCO JAVIER
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XIII Lexislatura
  • Electo: Granada.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 02/12/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Xunta de Portavoces

        • PORTAVOZ ADJUNTO. (21/05/2019 al 02/12/2019)
      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (24/07/2019 al 02/12/2019)
      • Comisións

        • VOCAL. COMISIÓN DE FOMENTO (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE HACIENDA (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (31/07/2019 al 23/09/2019)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

    • Intervencións en iniciativas lexislativas

      • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

        • Intervencións noutras iniciativas

        OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO