O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 5 de marzo de 2019. Volveranse constituír o 21 de maio de 2019.

Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

21 ABRIL 2019

XII LEXISLATURA

CAMPOAMOR RODRÍGUEZ, JOAQUÍN

 PARTIDO SOCIALISTA DE GALICIA-PSOE (PS de G-PSOE)
  • II Lexislatura

  • Electo: A Coruña.
  • Fecha: 28/10/1982
  • Baja (cese): 23/04/1986
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    PARTIDO SOCIALISTA DE GALICIA-PSOE (PS de G-PSOE)
  • Partido político::

    PARTIDO SOCIALISTA DE GALICIA-PSOE (PS de G-PSOE)
Cargos no Senado

    OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
    • Deputación Permanente
      • SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (18/11/1982 al 14/07/1986)
    • Comisións
      • SECRETARIO 1º. COMISIÓN DE DEFENSA (13/12/1982 al 23/04/1986)
      • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y HACIENDA (27/06/1985 al 24/09/1985)
      • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y HACIENDA (04/11/1985 al 23/04/1986)
      • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA Y ENERGÍA, COMERCIO Y TURISMO (13/12/1982 al 23/04/1986)
      • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (26/09/1985 al 23/04/1986)
      • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (03/04/1984 al 16/10/1985)
      • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (04/11/1985 al 23/04/1986)