O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

BORDERAS GAZTAMBIDE, AUGUSTO

Información xeral

Fotografía de BORDERAS GAZTAMBIDE, AUGUSTO
PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSE-EE/PSOE)
  • V Lexislatura
  • Electo: Álava (ARABA/ÁLAVA).
  • Fecha: 06/06/1993
  • Baja (cese (miembro suplente de la Diputación Permanente)): 26/03/1996
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA-PROGRESISTAS (PSE-EE/PSOE)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSE-EE/PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO