PAGOLA SÁENZ, FRANCISCO JAVIER

Información xeral

Fotografía de PAGOLA SÁENZ, FRANCISCO JAVIER
PARTIDO POPULAR (PP)
  • IX Lexislatura
  • Electo: La Rioja.
  • Fecha: 09/03/2008
  • Baja (disolución): 26/09/2011
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE LA RIOJA
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (13/05/2008 al 26/09/2011)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA EL ESTUDIO DEL CAMBIO CLIMÁTICO (03/06/2008 al 26/09/2011)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA