FRAGA IRIBARNE, MANUEL

Información xeral

Fotografía de FRAGA IRIBARNE, MANUEL
PARTIDO POPULAR (PP)
  • IX Lexislatura
  • Designado: Parlamento de Galicia.
  • Fecha: 25/03/2008
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/12/2011
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE GALICIA
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (13/05/2008 al 12/12/2011)
      • Comisións

        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/05/2008 al 26/09/2011)
        • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/05/2008 al 26/09/2011)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS IBEROAMERICANOS (13/05/2008 al 26/09/2011)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

  • Intervencións en iniciativas lexislativas

    • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

      • Intervencións noutras iniciativas

        OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO