GRANADOS LERENA, FRANCISCO JOSÉ

Información xeral

Fotografía de GRANADOS LERENA, FRANCISCO JOSÉ
PARTIDO POPULAR (PP)
  • IX Lexislatura
  • Designado: Asamblea de Madrid.
  • Fecha: 29/06/2011
  • Baja (disolución): 26/09/2011
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • SECRETARIO CUARTO. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/07/2011 al 26/09/2011)
        • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (12/07/2011 al 13/07/2011)

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO