constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

20 AGOST 2018

XII LEGISLATURA

PÉREZ RUIZ, PEDRO JOSÉ

'Accés a les dades de PÉREZ RUIZ, PEDRO JOSÉ en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legistatures en el Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Diputació Permanent
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 29/07/2018)
  • Comissions
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (13/09/2016 al 12/01/2017)