Ir al Contenido (Presione enter)

23 OCTUBRE 2017

XII LEGISLATURA

MARTÍNEZ-ALDAMA SÁENZ, JUAN FRANCISCO

'Accés a les dades de MARTÍNEZ-ALDAMA SÁENZ, JUAN FRANCISCO en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legistatures en el Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Junta de Portaveus
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (23/11/2016 al 20/06/2017)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (19/07/2016 al 22/11/2016)
  • Diputació Permanent
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 14/09/2017)