Ir al Contenido (Presione enter)

13 DESEMBRE 2017

XII LEGISLATURA

RUFÀ GRÀCIA, JOSEP

'Accés a les dades de RUFÀ GRÀCIA, JOSEP en XML'Datos abiertos

 ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC/ESQUERRA)

Participa-hi

Correu electrònic
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legistatures en el Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (13/09/2016 al 20/02/2017)
    • ADSCRITO. COMISIÓN MIXTA DE CONTROL PARLAMENTARIO DE LA CORPORACIÓN RTVE Y SUS SOCIEDADES (16/11/2016 al 21/02/2017)