Ir al Contenido (Presione enter)

21 OCTUBRE 2017

XII LEGISLATURA

GARCÍA DÍAZ, ELVIRA

'Accés a les dades de GARCÍA DÍAZ, ELVIRA en XML'Datos abiertos

 INDEPENDIENTE (INDEP)
  • XII Legislatura

  • Electa: Araba/Álava.
  • Fecha: 26/06/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions:

    UNIDOS PODEMOS/ELKARREKIN AHAL DUGU (PODEMOS/AHAL DUGU-IU-EQUO)
  • Partit polític::

    INDEPENDIENTE (INDEP)
Posició del Senador GARCÍA DÍAZ, ELVIRA a l'hemicicle a l'escó 303
Càrrecs al SenatActivitat parlamentàriaBiografia Declaració d’activitats Declaració de béns i rendesAltres Legistatures en el Senat

ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART
  • Comissions
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 03/03/2017)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (14/09/2016 al 03/03/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (22/03/2017 al 12/07/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (16/11/2016 al 03/03/2017)