XI Legislatura (13/01/2016-03/05/2016). Relació alfabètica
Llista de senadores i senadors.
- ABAD GIRALT, ELISABETGPCDL Designada: Parlamento de Cataluña
- ACEDO REYES, SOFÍAGPP Electa: Melilla
- AGRAMUNT FONT DE MORA, PEDROGPP Electo: Valencia/València
- AHEDO CEZA, NEREAGPV Electa: Bizkaia
- ALARCÓ HERNÁNDEZ, ANTONIOGPP Electo: Tenerife
- ALBA CASTIÑEIRA, MARÍA JOSÉ DEGPP Electa: Cádiz
- ALDEA GÓMEZ, ROSA MARÍAGPS Electa: Palencia
- ALEGRE BUXEDA, FRANCISCO JAVIERGPMX Designado: Parlamento de Cataluña
- ALEMÁN GUEDES, MARÍA DEL PINOGPPOD Electa: Gran Canaria'Accés a les dades de ALEMÁN GUEDES, MARÍA DEL PINO en XML''Accés a les dades de ALEMÁN GUEDES, MARÍA DEL PINO en XML'Dades obertes
- ALGABA SOLER, CARLOS ALBERTOGPP Electo: Cuenca
- ALMODÓBAR BARCELÓ, AGUSTÍNGPP Electo: Alicante/Alacant
- ALTAVA LAVALL, MANUEL GUILLERMOGPP Electo: Castellón/Castelló
- ALTURO LLOAN, RAMONGPCDL Electo: Lleida'Accés a les dades de ALTURO LLOAN, RAMON en XML''Accés a les dades de ALTURO LLOAN, RAMON en XML'Dades obertes
- ÁLVAREZ ARECES, VICENTE ALBERTOGPS Electo: Asturias
- ÁLVAREZ CABRERO, JUAN CARLOSGPP Electo: Segovia
- ÁLVAREZ VILLAZÁN, EMILIOGPS Electo: Valladolid
- ANGULO MARTÍNEZ, MARÍA DEL MARGPP Electa: Soria
- ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSAGPPOD Electa: Pontevedra
- ANTICH OLIVER, FRANCESCGPS Designado: Parlamento de las Illes Balears
- ANTOÑANZAS GARRO, MARÍA TERESAGPP Electa: La Rioja
- APARICIO CALZADA, MARÍAGPP Electa: A Coruña
- ARAGÓN AMUNÁRRIZ, MARÍA DEL CARMEN DEGPP Electa: Ávila
- ARAGONÉS MENDIGUCHÍA, CARLOSGPP Electo: Madrid
- ARENAS BOCANEGRA, FRANCISCO JAVIERGPP Designado: Parlamento de Andalucía
- ARIAS NAVIA, MARIOGPP Electo: Asturias
- AROCA SÁEZ, VICENTEGPP Electo: Albacete
- ARRIETA ARRIETA, JOSÉ RAMÓNGPPOD Electo: Gipuzkoa
- AUBÀ FLEIX, MIGUEL JOSÉGPER Electo: Tarragona
- AYALA SANTAMARÍA, CRISTINAGPP Electa: Burgos
- AYATS I BARTRINA, JOAQUIMGPER Electo: Girona
- AZNAR FERNÁNDEZ, LUISGPP Electo: León
- BAGUÉ ROURA, JOAN BAPTISTAGPCDL Electo: Girona
- BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITAGPP Designada: Corts Valencianes
- BARREIRA DIZ, EDELMIRAGPP Electa: Ourense
- BARREIRO ÁLVAREZ, MARÍA PILARGPP Electa: Murcia
- BARREIRO FERNÁNDEZ, JOSÉ MANUELGPP Electo: Lugo
- BARRIONUEVO GENER, AVELINO DEGPP Electo: Málaga'Accés a les dades de BARRIONUEVO GENER, AVELINO DE en XML''Accés a les dades de BARRIONUEVO GENER, AVELINO DE en XML'Dades obertes
- BAUZÁ DÍAZ, JOSÉ RAMÓNGPP Designado: Parlamento de las Illes Balears
- BENÍTEZ DE LUGO MASSIEU, FRANCISCO DE BORJAGPP Electo: Gran Canaria'Accés a les dades de BENÍTEZ DE LUGO MASSIEU, FRANCISCO DE BORJA en XML''Accés a les dades de BENÍTEZ DE LUGO MASSIEU, FRANCISCO DE BORJA en XML'Dades obertes
- BERJA VEGA, LAURAGPS Electa: Jaén
- BETEGÓN BAEZA, MANUELGPP Electo: Palencia
- BILDARRATZ SORRON, JOKINGPV Designado: Parlamento Vasco
- BORAO AGUIRRE, MARÍA PERLAGPS Electa: Teruel
- BRÍO GONZÁLEZ, ESTHER BASILIA DELGPP Electa: Salamanca
- BURGOS BETETA, TOMÁS PEDROGPP Electo: Toledo
- CABALLOS MOJEDA, JOSÉGPS Designado: Parlamento de Andalucía
- CABEZÓN CASAS, TOMÁSGPP Electo: Soria
- CAMARERO BENÍTEZ, SUSANAGPP Electa: Valencia/València
- CANALS LIZANO, RICARDO LUIS GABRIELGPP Electo: Zaragoza
- CÁNOVAS ESSARD, CELIAGPPOD Electa: Tarragona
- CARCEDO ROCES, MARÍA LUISAGPS Designada: Junta General del Principado de Asturias
- CASTILLA HERRERA, YAIZAGPMX Electa: La Gomera
- CAZALIS EIGUREN, JOSÉ MARÍAGPV Electo: Bizkaia
- CEPEDA GARCÍA DE LEÓN, JOSÉ CARMELOGPS Designado: Asamblea de Madrid
- CLEMENTE MUÑOZ, RAQUELGPP Electa: Teruel
- CLERIES I GONZÀLEZ, JOSEP LLUÍSGPCDL Designado: Parlamento de Cataluña
- COMORERA ESTARELLAS, JOANGPPOD Electo: Barcelona
- CONTRERAS OLMEDO, MARÍA BEGOÑAGPP Electa: Burgos
- CORNEJO LÓPEZ, JUAN MARÍAGPS Designado: Parlamento de Andalucía
- CORRAL DÍEZ DEL CORRAL, GUILLERMO JOSÉ DELGPS Designado: Parlamento de Cantabria
- CORTÉS CABANILLAS, VALENTÍNGPS Electo: Badajoz'Accés a les dades de CORTÉS CABANILLAS, VALENTÍN en XML''Accés a les dades de CORTÉS CABANILLAS, VALENTÍN en XML'Dades obertes
- CORTÈS GÈS, MIRELLAGPER Designada: Parlamento de Cataluña
- CORTÉS MARTÍN, MIGUEL ÁNGELGPP Electo: Valladolid
- CORTIJO CASTILLA, INÉSGPPOD Electa: Madrid'Accés a les dades de CORTIJO CASTILLA, INÉS en XML''Accés a les dades de CORTIJO CASTILLA, INÉS en XML'Dades obertes
- COTILLAS LÓPEZ, CARLOS MANUELGPP Electo: Ciudad Real
- CRESPO IGLESIAS, JOSÉGPP Electo: Pontevedra
- CRISOL LAFRONT, LUISGPMX Designado: Corts Valencianes
- CRUZ HERNÁNDEZ, JULIOGPS Designado: Parlamento de Canarias
- DELGADO JIMÉNEZ, DAVIDGPS Electo: Jaén
- DELGADO OVAL, OLIVIA MARÍAGPS Electa: Tenerife
- DÍAZ CABALLERO, JUANGPS Electo: Córdoba'Accés a les dades de DÍAZ CABALLERO, JUAN en XML''Accés a les dades de DÍAZ CABALLERO, JUAN en XML'Dades obertes
- DÍAZ JIMÉNEZ, MARÍA ROCÍOGPP Electa: Granada'Accés a les dades de DÍAZ JIMÉNEZ, MARÍA ROCÍO en XML''Accés a les dades de DÍAZ JIMÉNEZ, MARÍA ROCÍO en XML'Dades obertes
- DOMÍNGUEZ DE POSADA PUERTAS, ROSA MARÍAGPMX Electa: Asturias
- ESPINAR MERINO, RAMÓN MARÍAGPPOD Designado: Asamblea de Madrid
- ESTEVAN SERRANO, MIGUEL ÁNGELGPP Electo: Teruel
- ESTRADÉ PALAU, MIQUEL ÀNGELGPER Electo: Lleida
- ETXANO VARELA, MARÍA DOLORESGPV Electa: Bizkaia
- FABRA PART, ALBERTOGPP Designado: Corts Valencianes
- FAÚNDEZ DOMÍNGUEZ, JAVIERGPP Electo: Zamora
- FELIPE SAELICES, VIRGINIAGPPOD Designada: Cortes de Castilla-La Mancha
- FERMOSEL DÍAZ, JESÚSGPP Designado: Asamblea de Madrid
- FERNÁNDEZ BLANCO, JOSÉGPS Electo: Zamora
- FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JAVIERGPP Electo: Cantabria
- FERNÁNDEZ MUÑOZ, MARÍA JOSÉGPS Electa: Sevilla
- FERNÁNDEZ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉGPP Electo: Ourense
- FIDALGO IGLESIAS, MIGUELGPP Electo: Pontevedra
- FREIXANET MATEO, MARIAGPPOD Electa: Barcelona
- GALIANO LÓPEZ, MANUELAGPS Electa: Cuenca
- GALINDO GONZÁLEZ, JOSÉ RAMÓNGPPOD Electo: Lanzarote'Accés a les dades de GALINDO GONZÁLEZ, JOSÉ RAMÓN en XML''Accés a les dades de GALINDO GONZÁLEZ, JOSÉ RAMÓN en XML'Dades obertes
- GALLASTEGUI ALTUBE, VICTORIANOGPV Electo: Gipuzkoa
- GALVÁN PORRAS, ANTONIOGPP Electo: Badajoz
- GÁMEZ TAPIAS, ANA MARÍAGPS Electa: Granada'Accés a les dades de GÁMEZ TAPIAS, ANA MARÍA en XML''Accés a les dades de GÁMEZ TAPIAS, ANA MARÍA en XML'Dades obertes
- GARCÍA ALBIOL, XAVIERGPP Designado: Parlamento de Cataluña
- GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUELGPPOD Electo: A Coruña'Accés a les dades de GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUEL en XML''Accés a les dades de GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUEL en XML'Dades obertes
- GARCÍA CARNERO, DIONISIOGPP Electo: Zamora
- GARCÍA DÍAZ, ELVIRAGPPOD Electa: Araba/Álava
- GARCÍA MAÑÁ, LUIS MANUELGPS Electo: Ourense
- GARCÍA NIETO, MIGUEL ÁNGELGPP Electo: Ávila
- GARCÍA-ESCUDERO MÁRQUEZ, PÍOGPP Electo: Madrid
- GAVIRA MORENO, ANTONIO CASIMIROGPS Electo: Sevilla
- GIL GARCÍA, ANDERGPS Electo: Burgos
- GIL JÓDAR, FULGENCIOGPP Electo: Murcia
- GOIOAGA LLANO, IÑAKIGPMX Designado: Parlamento Vasco
- GONZÁLEZ CABAÑA, FRANCISCOGPS Electo: Cádiz
- GONZÁLEZ GARCÍA, ANA MARÍAGPP Electa: Guadalajara
- GONZÁLEZ LÓPEZ, SEVERAGPP Designada: Asamblea Regional de Murcia
- GONZÁLEZ VÁZQUEZ, SEBASTIÁNGPP Electo: Ávila
- GONZÁLEZ VEGA, MIGUEL ÁNGELGPS Electo: Cantabria
- GONZÁLVEZ GARCÍA, EUGENIO JESÚSGPP Electo: Almería
- GOÑI MERINO, FERNANDOGPP Designado: Junta General del Principado de Asturias
- GORROCHATEGUI AZURMENDI, MIREN EDURNEGPPOD Electa: Bizkaia
- GRAU VALLÉS, JOSEP LLUÍSGPS Electo: Castellón/Castelló'Accés a les dades de GRAU VALLÉS, JOSEP LLUÍS en XML''Accés a les dades de GRAU VALLÉS, JOSEP LLUÍS en XML'Dades obertes
- GUARDINGO MARTÍNEZ, ÓSCARGPPOD Electo: Barcelona
- GUERRA GONZÁLEZ, MANUELGPS Electo: Huelva
- GUTIÉRREZ ALBERCA, ALBERTOGPP Electo: Valladolid
- GUTIÉRREZ VERA, CLAUDIOGPP Electo: Fuerteventura
- HERAS MUELA, JUAN ANTONIO DE LASGPP Electo: Guadalajara
- HERNÁNDEZ BENTO, MARÍA DEL CARMENGPP Electa: Gran Canaria'Accés a les dades de HERNÁNDEZ BENTO, MARÍA DEL CARMEN en XML''Accés a les dades de HERNÁNDEZ BENTO, MARÍA DEL CARMEN en XML'Dades obertes
- HERNÁNDEZ ZAPATA, MARIANOGPP Electo: La Palma
- HUELVA BETANZOS, AMAROGPS Electo: Huelva
- IBARZ IBARZ, MARÍA BELÉNGPP Electa: Huesca
- IGLESIAS GARCÍA, FRANCISCO JAVIERGPP Electo: Salamanca
- IGLESIAS PARRA, MARÍA DEL CARMENGPS Electa: Ávila
- IGLESIAS RICOU, MARCELINOGPS Designado: Cortes de Aragón
- IMBRODA ORTIZ, JUAN JOSÉGPP Electo: Melilla
- IPARRAGIRRE BEMPOSTA, MARÍA EUGENIAGPV Electa: Gipuzkoa
- IRIGOYEN PÉREZ, MARÍAGPS Electa: Soria'Accés a les dades de IRIGOYEN PÉREZ, MARÍA en XML''Accés a les dades de IRIGOYEN PÉREZ, MARÍA en XML'Dades obertes
- JAREÑO PARICIO, PEDROGPP Electo: Cuenca
- JIMÉNEZ MORÁN, JUAN MANUELGPP Designado: Parlamento de Galicia
- JULIOS REYES, MARÍA DEL MAR DEL PINOGPMX Designada: Parlamento de Canarias
- JURADO FERNÁNDEZ DE CÓRDOBA, MARÍA BEATRIZGPP Electa: Córdoba
- LABRADOR ENCINAS, JESÚSGPP Electo: Toledo
- LANDALUCE CALLEJA, JOSÉ IGNACIOGPP Electo: Cádiz
- LARA GUERRERO, NEMESIO DEGPS Designado: Cortes de Castilla-La Mancha
- LEMUS RUBIALES, RAFAEL DAMIÁNGPS Designado: Asamblea de Extremadura
- LEÓN RODRÍGUEZ, LAUREANOGPP Electo: Cáceres
- LERMA BLASCO, JOANGPS Designado: Corts Valencianes
- LEYTE COELLO, MARÍA DEL CARMENGPP Electa: Ourense
- LIMA GOZÁLVEZ, MARÍA PILARGPPOD Designada: Corts Valencianes
- LLINARES CUESTA, ENCARNACIÓNGPS Electa: Alicante/Alacant'Accés a les dades de LLINARES CUESTA, ENCARNACIÓN en XML''Accés a les dades de LLINARES CUESTA, ENCARNACIÓN en XML'Dades obertes
- LÓPEZ ÁGUEDA, ÓSCARGPS Designado: Cortes de Castilla y León
- LÓPEZ ALONSO, ROSA MARÍAGPS Electa: Salamanca
- LÓPEZ GABARRO, MARÍA DOLORESGPP Electa: Huelva
- LÓPEZ RODRÍGUEZ, DÁMASOGPP Electo: Lugo
- LÓPEZ RODRÍGUEZ, OCTAVIO ADOLFOGPP Electo: Zaragoza
- LUCAS GIMÉNEZ, JUAN JOSÉGPP Designado: Cortes de Castilla y León
- LUCIO GÓMEZ, MARTAGPP Electa: Pontevedra
- LUJÁN MARTÍNEZ, ANA CARMENGPMX Electa: Navarra'Accés a les dades de LUJÁN MARTÍNEZ, ANA CARMEN en XML''Accés a les dades de LUJÁN MARTÍNEZ, ANA CARMEN en XML'Dades obertes
- MALLOL GIL, MARÍA MERCEDESGPP Electa: Castellón/Castelló
- MARCOS ARIAS, TOMÁSGPMX Designado: Asamblea de Madrid
- MARÍ TORRES, SANTIAGOGPP Electo: Eivissa-Formentera
- MARÍN HELLÍN, ANTONIO MARCIALGPP Electo: Albacete
- MARIÑO ORTEGA, ANA ISABELGPP Designada: Asamblea de Madrid
- MÁRMOL SERVIÁN, JOSÉ MANUELGPS Electo: Córdoba
- MARTÍ DEULOFEU, JORDIGPER Electo: Girona
- MARTÍN RODRÍGUEZ, JESÚSGPS Electo: Ciudad Real
- MARTÍNEZ ARCAS, GUILLERMOGPP Electo: Ceuta
- MARTÍNEZ GÓMEZ, BLANCA AZUCENAGPP Electa: Cantabria
- MARTÍNEZ GONZÁLEZ, MARÍA MONTSERRATGPP Electa: Cuenca
- MARTÍNEZ MARTÍNEZ, GERARDOGPP Electo: Soria
- MARTÍNEZ OLMOS, JOSÉGPS Electo: Granada
- MARTÍNEZ-ALDAMA SÁENZ, JUAN FRANCISCOGPS Electo: La Rioja
- MASSÓ FONTÀS, CLÀUDIAGPCDL Electa: Girona'Accés a les dades de MASSÓ FONTÀS, CLÀUDIA en XML''Accés a les dades de MASSÓ FONTÀS, CLÀUDIA en XML'Dades obertes
- MATEOS YUSTE, RAFAELGPP Electo: Cáceres
- MENACHO VILLALBA, FRANCISCOGPS Designado: Parlamento de Andalucía
- MENDIOLA OLARTE, COLOMA FRANCISCAGPP Electa: La Rioja
- MERINO PORTUGAL, MARÍA ESTHERGPP Electa: Cantabria
- MESÓN MIGUEL, ÁNGELGPPOD Electo: Araba/Álava
- MOHAMED DOS SANTOS, FÁTIMAGPP Electa: Ceuta
- MOLINA CIUDAD, CRISTINA FLORAGPP Electa: Ciudad Real
- MONROY SÁNCHEZ, AMPAROGPP Electa: Cáceres
- MONTES JORT, FÉLIXGPS Electo: Segovia
- MONTILLA AGUILERA, JOSÉGPS Designado: Parlamento de Cataluña
- MORA GRANDE, MARÍA ISABELGPPOD Designada: Parlamento de Andalucía
- MORALES LÁZARO, ANTONIOGPS Electo: Málaga
- MORENO BONILLA, JUAN MANUELGPP Designado: Parlamento de Andalucía
- MORENO RUIZ, MARÍA DEL MARGPS Designada: Parlamento de Andalucía
- MOYA NIETO, MARÍA ENCARNACIÓNGPS Designada: Asamblea de Madrid
- MULET GARCÍA, CARLESGPPOD Designado: Corts Valencianes
- MUÑOZ DE LA IGLESIA, ESTHERGPP Electa: León
- MUÑOZ URIOL, MARÍA ÁNGELESGPP Electa: Málaga
- NASARRE OLIVA, BEGOÑAGPS Electa: Huesca
- NAVAJAS GONZÁLEZ, MARÍA DE LA SALUDGPS Electa: Córdoba'Accés a les dades de NAVAJAS GONZÁLEZ, MARÍA DE LA SALUD en XML''Accés a les dades de NAVAJAS GONZÁLEZ, MARÍA DE LA SALUD en XML'Dades obertes
- OÑATE MARÍN, FRANCISCO JAVIERGPS Designado: Asamblea Regional de Murcia
- ORTEGA FERNÁNDEZ, FÉLIXGPS Electo: Toledo
- ORTIZ GALVÁN, JOSÉGPP Electo: Cádiz
- OYARZÁBAL DE MIGUEL, IÑAKIGPP Electo: Araba/Álava
- PALENCIA GARCÍA, MARÍA CONCEPCIÓNGPPOD Electa: Araba/Álava
- PALOMO GARCÍA, GRACILIANOGPS Electo: León
- PASCUAL MADINA, ARTUROGPP Electo: Burgos
- PEDROSA ROLDÁN, MARÍA ADELAIDAGPP Electa: Alicante/Alacant
- PELLICER PUNYED, CARLESGPCDL Electo: Tarragona'Accés a les dades de PELLICER PUNYED, CARLES en XML''Accés a les dades de PELLICER PUNYED, CARLES en XML'Dades obertes
- PEREIRA SANTANA, CARMENGPS Electa: Badajoz'Accés a les dades de PEREIRA SANTANA, CARMEN en XML''Accés a les dades de PEREIRA SANTANA, CARMEN en XML'Dades obertes
- PÉREZ CASTILLEJA, ANA MARÍAGPS Electa: Huelva
- PÉREZ LAPAZARÁN, JOSÉ CRUZGPP Electo: Navarra
- PÉREZ LEÓN, MILAGROSGPP Electa: Tenerife'Accés a les dades de PÉREZ LEÓN, MILAGROS en XML''Accés a les dades de PÉREZ LEÓN, MILAGROS en XML'Dades obertes
- PÉREZ MARTÍ, DOLORSGPPOD Electa: Valencia/València'Accés a les dades de PÉREZ MARTÍ, DOLORS en XML''Accés a les dades de PÉREZ MARTÍ, DOLORS en XML'Dades obertes
- PÉREZ NAVAS, JUAN CARLOSGPS Electo: Almería
- PÉREZ ORTIZ, SEBASTIÁNGPP Electo: Granada
- PÉREZ PASTOR, JOSÉ LUISGPP Electo: La Rioja
- PÉREZ RUIZ, PEDRO JOSÉGPP Electo: Murcia
- PICORNELL GRENZNER, BERNATGPER Designado: Parlamento de Cataluña
- POBO SÁNCHEZ, MARÍA CARMEN ISABELGPP Electa: Teruel
- PONS VILA, JUANA FRANCISCAGPP Electa: Menorca
- POSE MESURA, MODESTOGPS Designado: Parlamento de Galicia
- PRADAS TEN, SALOMÉGPP Electa: Castellón/Castelló
- PRADO DEL RÍO, PAULAGPP Electa: A Coruña
- PUCHE RODRÍGUEZ-ACOSTA, GABINOGPP Electo: Jaén
- QUEREJETA AYERDI, IMANOLGPV Electo: Gipuzkoa'Accés a les dades de QUEREJETA AYERDI, IMANOL en XML''Accés a les dades de QUEREJETA AYERDI, IMANOL en XML'Dades obertes
- QUETGLAS QUESADA, MARGARITAGPPOD Electa: Mallorca
- RAFFO CAMARILLO, JUAN CARLOS JOSÉGPS Electo: Sevilla
- RAMÍREZ RODRÍGUEZ, JOAQUÍN LUISGPP Electo: Málaga
- RAMIS SOCÍAS, MIGUEL ÁNGELGPP Electo: Mallorca
- REPRESA FERNÁNDEZ, JUAN RAMÓNGPP Electo: Segovia
- RIOLOBOS REGADERA, MARÍA CARMENGPP Electa: Toledo
- RIVERO SEGALÀS, MARIA TERESAGPCDL Electa: Lleida
- ROBLES OROZCO, GONZALO JESÚSGPP Electo: Salamanca
- RODRÍGUEZ CEJAS, PABLOGPMX Electo: El Hierro
- RODRÍGUEZ ESQUERDO, ANTONIO JULIÁNGPS Designado: Parlamento Vasco
- RODRÍGUEZ HEVIA GONZÁLEZ, ALFONSO JESÚSGPP Electo: León
- RODRÍGUEZ PÉREZ, FERNANDO CARLOSGPP Designado: Parlamento de Galicia
- RODRÍGUEZ RUEDA, MARÍA ROSARIOGPP Electa: Albacete
- RODRÍGUEZ-COMENDADOR PÉREZ, LUIS ROGELIOGPP Electo: Almería
- ROLDÓS CABALLERO, MARÍA MERCEDESGPP Designada: Parlamento de Canarias
- ROMERO SANTOLARIA, ANTONIO IGNACIOGPP Electo: Huesca
- RUBIO MIELGO, JOSÉ ANTONIOGPP Electo: Palencia
- RUBIO RUIZ, JUAN JOSÉGPS Electo: Zaragoza
- RUDI ÚBEDA, LUISA FERNANDAGPP Designada: Cortes de Aragón
- RUFÀ GRÀCIA, JOSEPGPER Electo: Tarragona
- SAN DAMIÁN HERNÁNDEZ, CLARA ISABELGPP Electa: Zamora
- SÁNCHEZ DÍAZ, OVIDIOGPP Electo: Asturias
- SÁNCHEZ DUQUE, DIEGOGPP Designado: Asamblea de Extremadura
- SÁNCHEZ SÁNCHEZ-SECO, JUAN PABLOGPP Electo: Guadalajara
- SÁNCHEZ TORREGROSA, MARÍA ISABELGPP Electa: Almería
- SÁNCHEZ ZAPLANA, ASUNCIÓNGPP Electa: Alicante/Alacant
- SANTOS FERNÁNDEZ, ROSARIO ISABELGPP Electa: Zaragoza
- SANZ ALONSO, PEDRO MARÍAGPP Designado: Parlamento de La Rioja
- SANZ BARRIOS, MARÍA CRISTINAGPP Electa: Navarra
- SANZ JERÓNIMO, PALOMA INÉSGPP Electa: Segovia
- SANZ RUIZ, JOSÉ LUISGPP Electo: Sevilla
- SERRANO AGUILAR, ANTONIOGPP Designado: Cortes de Castilla-La Mancha
- SERRANO ARGÜELLO, MARÍA ARENALESGPP Electa: Valladolid
- SERRANO MORALES, RIANSARESGPS Electa: Guadalajara
- SIMÓN GONZÁLEZ, MARÍA NURIAGPP Electa: Palencia
- SOLER TORRES, CATALINAGPP Electa: Mallorca
- SOLER-ESPIAUBA GALLO, JUANGPP Designado: Asamblea de Madrid
- SOTO BURILLO, JUAN LUISGPS Electo: Murcia
- SOTO RICO, MARÍA ROSARIOGPP Designada: Parlamento de Andalucía
- SOUTO ANDRÉS, JORDIGPCDL Electo: Lleida'Accés a les dades de SOUTO ANDRÉS, JORDI en XML''Accés a les dades de SOUTO ANDRÉS, JORDI en XML'Dades obertes
- TORRADO DE CASTRO, MARTAGPP Electa: Valencia/València
- TORRES COLOMER, JOSÉ LUIS RAMÓNGPP Electo: A Coruña
- TOVAR MENA, JUAN ANDRÉSGPS Electo: Cáceres
- VALENTÍN NAVARRO, MATILDEGPS Electa: Albacete
- VALVERDE MENCHERO, MIGUEL ÁNGELGPP Electo: Ciudad Real
- VARELA SÁNCHEZ, RICARDO JACINTOGPS Electo: Lugo
- VÁZQUEZ DOMÍNGUEZ, SANDRAGPP Electa: Lugo
- VÁZQUEZ GARCÍA, JUAN MARÍAGPS Electo: Badajoz
- VÍBORAS JIMÉNEZ, ELENAGPS Designada: Parlamento de Andalucía
- VIDAL MARSAL, SANTIAGOGPER Electo: Barcelona
- VILÀ GALÁN, SARAGPPOD Designada: Parlamento de Cataluña
- VILLACAMPA DUQUE, ANTONIOGPP Electo: Huesca
- VILLANUEVA RUIZ, IDOIAGPPOD Designada: Parlamento de Navarra
- VINDEL LÓPEZ, MARÍA ROSAGPP Electa: Madrid
- YANGUAS FERNÁNDEZ, FRANCISCO JAVIERGPMX Electo: Navarra
- ZELAYA CASTRO, PÍO RÓMULOGPS Electo: Jaén