Agenda de JOSÉ LUIS RAMÓN TORRES COLOMER

Dades generals

Fotografia de TORRES COLOMER, JOSÉ LUIS RAMÓN
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XI Legislatura
  • Electo: A Coruña.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
 

Agenda. Semana del 24/01/2022 al 30/01/2022

No hi ha activitat en l’agenda prevista per a aquesta setmana.