Agenda de MARÍA TERESA OTERO COBOS

Dades generals

Fotografia de OTERO COBOS, MARÍA TERESA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legislatura
  • Electa: Málaga.
  • Fecha: 20/06/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
 

Agenda. Semana del 17/01/2022 al 23/01/2022

No hi ha activitat en l’agenda prevista per a aquesta setmana.