Agenda de LAURA BERJA VEGA

Dades generals

Fotografia de BERJA VEGA, LAURA
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XI Legislatura
  • Electa: Jaén.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE ANDALUCÍA"
 

Agenda. Semana del 17/01/2022 al 23/01/2022

No hi ha activitat en l’agenda prevista per a aquesta setmana.