Agenda de MARÍA RITA BARBERÁ NOLLA

Dades generals

Fotografia de BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legislatura
  • Designada: Corts Valencianes.
  • Fecha: 22/07/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
 

Agenda. Semana del 23/05/2022 al 29/05/2022

No hi ha activitat en l’agenda prevista per a aquesta setmana.