Agenda de JUAN JOSÉ RUBIO RUIZ

Dades generals

Fotografia de RUBIO RUIZ, JUAN JOSÉ
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XI Legislatura
  • Electo: Zaragoza.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE ARAGÓN"
 

Agenda. Semana del 17/01/2022 al 23/01/2022

No hi ha activitat en l’agenda prevista per a aquesta setmana.