Agenda de PEDRO ANTONIO MONTALVO ÍÑIGO

Dades generals

Fotografia de MONTALVO ÍÑIGO, PEDRO ANTONIO
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XIII Legislatura
  • Electo: La Rioja.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE LA RIOJA"
 

Agenda. Semana del 17/01/2022 al 23/01/2022

No hi ha activitat en l’agenda prevista per a aquesta setmana.