Agenda de MARÍA TERESA OTERO COBOS

Informazio orokorra

Argazkiak OTERO COBOS, MARÍA TERESA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legegintzaldia
  • Electa: Málaga.
  • Fecha: 20/06/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
 

Agenda. Semana del 24/01/2022 al 30/01/2022

Aste honetarako aurreikusitako Agendan ez dago jarduerarik