Agenda de PÍO GARCÍA-ESCUDERO MÁRQUEZ

Información xeral

Fotografía de GARCÍA-ESCUDERO MÁRQUEZ, PÍO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XI Lexislatura
  • Electo: Madrid.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 18/07/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
 

Axenda. Semana del 17/01/2022 al 23/01/2022

Non hai actividade na Axenda prevista para esta semana.