Agenda de JOSÉ LUIS SANZ RUIZ

Información xeral

Fotografía de SANZ RUIZ, JOSÉ LUIS
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XI Lexislatura
  • Electo: Sevilla.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 18/07/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE ANDALUCÍA
 

Axenda. Semana del 24/01/2022 al 30/01/2022

Non hai actividade na Axenda prevista para esta semana.