Agenda de MARÍA TERESA OTERO COBOS

Información xeral

Fotografía de OTERO COBOS, MARÍA TERESA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electa: Málaga.
  • Fecha: 20/06/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
 

Axenda. Semana del 24/01/2022 al 30/01/2022

Non hai actividade na Axenda prevista para esta semana.