Agenda de PEDRO ANTONIO MONTALVO ÍÑIGO

Información xeral

Fotografía de MONTALVO ÍÑIGO, PEDRO ANTONIO
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XIII Lexislatura
  • Electo: La Rioja.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE LA RIOJA"
 

Axenda. Semana del 17/01/2022 al 23/01/2022

Non hai actividade na Axenda prevista para esta semana.