ALBORCH BATALLER, CARMEN

Dades generals

Fotografia de ALBORCH BATALLER, CARMEN
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • X Legislatura
  • Electa: Valencia/València.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE VALENCIA"
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partit polític:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Mesa del Senat

        • SECRETARIA TERCERA. MESA DEL SENADO (13/12/2011 al 26/10/2015)
      • Diputació Permanent

        • SECRETARIA SEGUNDA. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (24/01/2012 al 12/01/2016)
      • Grups d’Amistat

        • PRESIDENTA. GRUPO DE AMISTAD CON EL SENADO DE LA REPÚBLICA FRANCESA. (20/09/2012 al 12/01/2016)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT