BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA

Dades generals

Fotografia de BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA
INDEPENDIENTE (INDEP)
  • XII Legislatura
  • Designada: Corts Valencianes.
  • Fecha: 22/07/2015
  • Baja (fallecimiento): 23/11/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Partit polític:: INDEPENDIENTE (INDEP)
Agenda
 

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (27/09/2016 al 23/11/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/09/2016 al 20/09/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y EMPRESA (13/09/2016 al 20/09/2016)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

  • Iniciatives presentades

    • Intervencions en iniciatives legislatives

      • Intervencions en iniciatives de control al Govern i impuls polític

        • Intervencions en altres iniciatives