LUZARDO FUENTES, ÓSCAR MANUEL

Dades generals

Fotografia de LUZARDO FUENTES, ÓSCAR MANUEL
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legislatura
  • Electo: Lanzarote (LAS PALMAS).
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CANARIAS
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partit polític:: PARTIDO POPULAR (PP)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (08/02/2012 al 26/10/2015)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT