GARCÍA MUÑOZ, MARÍA

Dades generals

Fotografia de GARCÍA MUÑOZ, MARÍA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legislatura
  • Electa: Cáceres.
  • Fecha: 23/06/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO POPULAR-EXTREMADURA UNIDA (PP-EU)
  • Partit polític:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (11/08/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (07/07/2015 al 11/08/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (16/07/2015 al 24/07/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE IGUALDAD (07/08/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, ENERGÍA Y TURISMO (08/07/2015 al 11/08/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (18/08/2015 al 31/08/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LAS RELACIONES CON EL TRIBUNAL DE CUENTAS (07/07/2015 al 26/10/2015)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT