BAUZÁ DÍAZ, JOSÉ RAMÓN

Dades generals

Fotografia de BAUZÁ DÍAZ, JOSÉ RAMÓN
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legislatura
  • Designado: Parlamento de las Illes Balears.
  • Fecha: 09/07/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Partit polític:: PARTIDO POPULAR (PP)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Diputació Permanent

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (10/09/2015 al 12/01/2016)
      • Comissions

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE DEFENSA (04/09/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y COMPETITIVIDAD (16/07/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, ENERGÍA Y TURISMO (11/08/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (16/07/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (11/08/2015 al 18/08/2015)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

  • Iniciatives presentades

    • Intervencions en iniciatives legislatives

    • Intervencions en iniciatives de control al Govern i impuls polític

      • Intervencions en altres iniciatives