FREIXANET MATEO, MARIA

Dades generals

Fotografia de FREIXANET MATEO, MARIA
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS (ICV)
  • XI Legislatura
  • Electa: Barcelona.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 18/07/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO PODEMOS-EN COMÚ-COMPROMÍS-EN MAREA (GPPOD)
  • GRUPO TERRITORIAL "GRUP CATALÀ DE EN COMÚ PODEM"
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: EN COMÚ PODEM (EN COMÚ)
  • Partit polític:: INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS (ICV)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Diputació Permanent

        • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/02/2016 al 18/07/2016)
      • Comissions

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE IGUALDAD (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE FOMENTO (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE MEDIO AMBIENTE Y CAMBIO CLIMÁTICO (09/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT