BORRALLO ROMERO, JOSÉ ENRIQUE

Dades generals

Fotografia de BORRALLO ROMERO, JOSÉ ENRIQUE
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Legislatura
  • Electo: Huelva.
  • Fecha: 01/01/2019
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partit polític:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • VICEPRESIDENTE PRIMERO. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (18/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (01/02/2019 al 18/02/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (25/01/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (31/01/2019 al 04/03/2019)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

  • Iniciatives presentades

    • Intervencions en iniciatives legislatives

      • Intervencions en iniciatives de control al Govern i impuls polític

        • Intervencions en altres iniciatives

        ALTRES LEGISLATURES AL SENAT