CASANOVA BARAGAÑO, GUADALUPE MARÍA

Dades generals

Fotografia de CASANOVA BARAGAÑO, GUADALUPE MARÍA
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XII Legislatura
  • Electa: Asturias.
  • Fecha: 18/01/2019
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partit polític:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
 

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • SECRETARIA SEGUNDA. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (12/02/2019 al 04/03/2019)
        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (20/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (05/02/2019 al 12/02/2019)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

  • Iniciatives presentades

    • Intervencions en iniciatives legislatives

      • Intervencions en iniciatives de control al Govern i impuls polític

        • Intervencions en altres iniciatives

        ALTRES LEGISLATURES AL SENAT