TAMAYO UREÑA, ANA MARÍA

Dades generals

Fotografia de TAMAYO UREÑA, ANA MARÍA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Legislatura
  • Electa: Córdoba.
  • Fecha: 22/01/2019
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partit polític:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (20/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (06/02/2019 al 20/02/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE IGUALDAD (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA EL ESTUDIO DEL PROBLEMA DE LAS DROGAS (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • ADSCRITA. COMISIÓN ESPECIAL DE SEGUIMIENTO Y EVALUACIÓN DE LOS ACUERDOS DEL INFORME DEL SENADO SOBRE LAS ESTRATEGIAS CONTRA LA VIOLENCIA DE GÉNERO APROBADAS EN EL MARCO DEL PACTO DE ESTADO (06/02/2019 al 04/03/2019)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

  • Iniciatives presentades

    • Intervencions en iniciatives legislatives

      • Intervencions en iniciatives de control al Govern i impuls polític

        • Intervencions en altres iniciatives

        ALTRES LEGISLATURES AL SENAT