LUJÁN MARTÍNEZ, ANA CARMEN

Dades generals

Fotografia de LUJÁN MARTÍNEZ, ANA CARMEN
GEROA BAI (GB)
  • XI Legislatura
  • Electa: Navarra.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: CAMBIO-ALDAKETA (CAMBIO-ALDAKETA)
  • Partit polític:: GEROA BAI (GB)
 

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Comissions

        • PORTAVOZ. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y COMPETITIVIDAD (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE HACIENDA Y ADMINISTRACIONES PÚBLICAS (23/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

ALTRES LEGISLATURES AL SENAT