FERNÁNDEZ VIADERO, JOSÉ MIGUEL

Dades generals

Fotografia de FERNÁNDEZ VIADERO, JOSÉ MIGUEL
PARTIDO REGIONALISTA DE CANTABRIA (PRC)
  • XIII Legislatura
  • Designado: Parlamento de Cantabria.
  • Fecha: 11/07/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Partit polític:: PARTIDO REGIONALISTA DE CANTABRIA (PRC)

CÀRRECS AL SENAT

Mandat


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Junta de Portaveus

        • PORTAVOZ. (12/09/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ ADJUNTO. (12/08/2019 al 11/09/2019)
      • Comissions

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE FUNCIÓN PÚBLICA (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN PARA LAS POLÍTICAS INTEGRALES DE LA DISCAPACIDAD (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE NOMBRAMIENTOS (12/09/2019 al 23/09/2019)

ACTIVITAT PARLAMENTÀRIA

  • Iniciatives presentades

    • Intervencions en iniciatives legislatives

      • Intervencions en iniciatives de control al Govern i impuls polític

      • Intervencions en altres iniciatives

      ALTRES LEGISLATURES AL SENAT