CARVAJAL PÉREZ, JOSÉ FEDERICO DE

Dades generals

Fotografia de CARVAJAL PÉREZ, JOSÉ FEDERICO DE
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • III Legislatura
  • Electo: Madrid.
  • Fecha: 22/06/1986
  • Baja (cese (miembro de la Diputación Permanente)): 20/11/1989
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Formació electoral per la qual es va presentar a les eleccions: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partit polític:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CÀRRECS AL SENAT


    • ÒRGANS DELS QUALS HA FORMAT PART

      • Mesa del Senat

        • PRESIDENTE. MESA DEL SENADO (15/07/1986 al 02/09/1989)
      • Diputació Permanent

        • PRESIDENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (15/07/1986 al 20/11/1989)