CASTRO MATEOS, MARÍA JESÚS

Informazio orokorra

Argazkiak CASTRO MATEOS, MARÍA JESÚS
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • VIII Legegintzaldia
  • Electa: Cádiz.
  • Fecha: 14/03/2004
  • Baja (disolución): 14/01/2008
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE ANDALUCÍA"
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN DE DEFENSA (12/05/2004 al 14/01/2008)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LAS RELACIONES CON EL TRIBUNAL DE CUENTAS (27/05/2004 al 14/01/2008)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

  • Aurkeztutako ekimenak

  • Legegintza-ekimenetan emandako hitzaldiak

    • Gobernuaren kontrol-ekimenetako hitzaldiak eta bultzada politikoa

      • Beste ekimen batzuetako hitzaldiak