LABORDA MARTÍN, JUAN JOSÉ

Informazio orokorra

Argazkiak LABORDA MARTÍN, JUAN JOSÉ
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • VIII Legegintzaldia
  • Electo: Burgos.
  • Fecha: 14/03/2004
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 31/03/2008
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL SOCIALISTA DE CASTILLA Y LEÓN
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Diputazio iraunkorra

        • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (12/05/2004 al 31/03/2008)
      • Batzordeak

        • PRESIDENTE. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (12/05/2004 al 14/01/2008)
      • Adiskidetasun-taldeak

        • VOCAL TITULAR. DELEGACIÓN ESPAÑOLA EN EL GRUPO DE AMISTAD DE LAS CORTES GENERALES CON EL CONGRESO NACIONAL DE CHILE (10/01/2005 al 15/01/2008)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

  • Aurkeztutako ekimenak

  • Legegintza-ekimenetan emandako hitzaldiak

    • Gobernuaren kontrol-ekimenetako hitzaldiak eta bultzada politikoa

      • Beste ekimen batzuetako hitzaldiak