CARVAJAL PÉREZ, JOSÉ FEDERICO DE

Informazio orokorra

Argazkiak CARVAJAL PÉREZ, JOSÉ FEDERICO DE
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • II Legegintzaldia
  • Electo: Madrid.
  • Fecha: 28/10/1982
  • Baja (cese (miembro de la Diputación Permanente)): 14/07/1986
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

SENATUAN DITUEN KARGUAK


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Senatuaren mahaian

        • PRESIDENTE. MESA DEL SENADO (18/11/1982 al 23/04/1986)
      • Diputazio iraunkorra

        • PRESIDENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (18/11/1982 al 14/07/1986)