ALBORCH BATALLER, CARMEN

Informazio orokorra

Argazkiak ALBORCH BATALLER, CARMEN
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • X Legegintzaldia
  • Electa: Valencia/València.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE VALENCIA"
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Senatuaren mahaian

        • SECRETARIA TERCERA. MESA DEL SENADO (13/12/2011 al 26/10/2015)
      • Diputazio iraunkorra

        • SECRETARIA SEGUNDA. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (24/01/2012 al 12/01/2016)
      • Adiskidetasun-taldeak

        • PRESIDENTA. GRUPO DE AMISTAD CON EL SENADO DE LA REPÚBLICA FRANCESA. (20/09/2012 al 12/01/2016)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK