GONZÁLEZ CABAÑA, FRANCISCO

Informazio orokorra

Argazkiak GONZÁLEZ CABAÑA, FRANCISCO
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XII Legegintzaldia
  • Electo: Cádiz.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL SOCIALISTAS DE ANDALUCÍA
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Agenda

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE DEFENSA (14/09/2016 al 04/03/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE INTERIOR (14/09/2016 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (13/09/2016 al 21/09/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (14/09/2016 al 14/09/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE SEGURIDAD NACIONAL (16/11/2016 al 04/03/2019)

SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK