OYARZÁBAL DE MIGUEL, IÑAKI

Informazio orokorra

Argazkiak OYARZÁBAL DE MIGUEL, IÑAKI
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XI Legegintzaldia
  • Electo: Araba/Álava.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 18/07/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO POPULAR (PP)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Diputazio iraunkorra

        • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/02/2016 al 18/07/2016)
      • Batzordeak

        • VOCAL. COMISIÓN DE INTERIOR (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE REGLAMENTO (09/02/2016 al 02/05/2016)
      • Nazioarteko ordezkaritzak

        • VOCAL SUPLENTE. DELEGACIÓN ESPAÑOLA EN LA ASAMBLEA PARLAMENTARIA DEL CONSEJO DE EUROPA. (02/03/2016 al 18/07/2016)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

  • Aurkeztutako ekimenak

    • Legegintza-ekimenetan emandako hitzaldiak

      • Gobernuaren kontrol-ekimenetako hitzaldiak eta bultzada politikoa

      • Beste ekimen batzuetako hitzaldiak

      SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK