ROLDÁN SUÁREZ, LORENA

Informazio orokorra

Argazkiak ROLDÁN SUÁREZ, LORENA
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)
  • XIV Legegintzaldia
  • Designada: Parlamento de Cataluña.
  • Fecha: 04/05/2018
  • Baja (renuncia): 04/01/2021
  • GRUPO PARLAMENTARIO CIUDADANOS (GPCs)
  • Alderdi politikoa:: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


      • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

        • Bozeramaileen batzordea

          • PORTAVOZ. GRUPO PARLAMENTARIO CIUDADANOS (03/12/2019 al 04/01/2021)
        • Diputazio iraunkorra

          • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (08/01/2020 al 04/01/2021)
        • Batzordeak

          • PORTAVOZ. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (04/02/2020 al 04/01/2021)
          • VOCAL. COMISIÓN DE NOMBRAMIENTOS (04/02/2020 al 04/01/2021)

    BIOGRAFIA

    • Datu politikoak

      • Parlamentos autonomikoan mandatuak

        • Parlamento de Cataluña
          Diputada2015-2018DIPUTADA
        •   Diputada2018-DIPUTADA
      • Entitate lokaletan mandatuak

        • Ayuntamiento de Tarragona

          2015-2016Concejal