BORRALLO ROMERO, JOSÉ ENRIQUE

Informazio orokorra

Argazkiak BORRALLO ROMERO, JOSÉ ENRIQUE
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Legegintzaldia
  • Electo: Huelva.
  • Fecha: 01/01/2019
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • VICEPRESIDENTE PRIMERO. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (18/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (01/02/2019 al 18/02/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (25/01/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (31/01/2019 al 04/03/2019)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

  • Aurkeztutako ekimenak

    • Legegintza-ekimenetan emandako hitzaldiak

      • Gobernuaren kontrol-ekimenetako hitzaldiak eta bultzada politikoa

        • Beste ekimen batzuetako hitzaldiak

        SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK