TAMAYO UREÑA, ANA MARÍA

Informazio orokorra

Argazkiak TAMAYO UREÑA, ANA MARÍA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Legegintzaldia
  • Electa: Córdoba.
  • Fecha: 22/01/2019
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (20/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE CULTURA Y DEPORTE (06/02/2019 al 20/02/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE IGUALDAD (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA EL ESTUDIO DEL PROBLEMA DE LAS DROGAS (06/02/2019 al 04/03/2019)
        • ADSCRITA. COMISIÓN ESPECIAL DE SEGUIMIENTO Y EVALUACIÓN DE LOS ACUERDOS DEL INFORME DEL SENADO SOBRE LAS ESTRATEGIAS CONTRA LA VIOLENCIA DE GÉNERO APROBADAS EN EL MARCO DEL PACTO DE ESTADO (06/02/2019 al 04/03/2019)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

  • Aurkeztutako ekimenak

    • Legegintza-ekimenetan emandako hitzaldiak

      • Gobernuaren kontrol-ekimenetako hitzaldiak eta bultzada politikoa

        • Beste ekimen batzuetako hitzaldiak

        SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK