MAYO LLANOS, ÁNGEL

Informazio orokorra

Argazkiak MAYO LLANOS, ÁNGEL
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)
  • XIII Legegintzaldia
  • Electo: Sevilla.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO CIUDADANOS (GPCs)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)
  • Alderdi politikoa:: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE FUNCIÓN PÚBLICA (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE ASUNTOS IBEROAMERICANOS (31/07/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LA UNIÓN EUROPEA (30/07/2019 al 23/09/2019)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK