ALBORCH BATALLER, CARMEN

Información xeral

Fotografía de ALBORCH BATALLER, CARMEN
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • X Lexislatura
  • Electa: Valencia/València.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE VALENCIA"
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Mesa do Senado

        • SECRETARIA TERCERA. MESA DEL SENADO (13/12/2011 al 26/10/2015)
      • Deputación Permanente

        • SECRETARIA SEGUNDA. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (24/01/2012 al 12/01/2016)
      • Grupos de amizade

        • PRESIDENTA. GRUPO DE AMISTAD CON EL SENADO DE LA REPÚBLICA FRANCESA. (20/09/2012 al 12/01/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO