BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA

Información xeral

Fotografía de BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA
INDEPENDIENTE (INDEP)
  • XII Lexislatura
  • Designada: Corts Valencianes.
  • Fecha: 22/07/2015
  • Baja (fallecimiento): 23/11/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Partido político:: INDEPENDIENTE (INDEP)
Axenda
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (27/09/2016 al 23/11/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/09/2016 al 20/09/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y EMPRESA (13/09/2016 al 20/09/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

    • Intervencións en iniciativas lexislativas

      • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

        • Intervencións noutras iniciativas