LÓPEZ GABARRO, MARÍA DOLORES

Información xeral

Fotografía de LÓPEZ GABARRO, MARÍA DOLORES
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XI Lexislatura
  • Electa: Huelva.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 18/07/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE ANDALUCÍA
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)
Axenda

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/02/2016 al 18/07/2016)
      • Comisións

        • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE HACIENDA Y ADMINISTRACIONES PÚBLICAS (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (09/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

    • Intervencións en iniciativas lexislativas

      • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

      • Intervencións noutras iniciativas

      OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO