RIVERA MALLO, JOSÉ LUIS

Información xeral

Fotografía de RIVERA MALLO, JOSÉ LUIS
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electo: Pontevedra.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE GALICIA
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN MIXTA PARA EL ESTUDIO DEL PROBLEMA DE LAS DROGAS (08/02/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (24/01/2012 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INTERIOR (10/06/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (24/01/2012 al 26/10/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA