SÁNCHEZ DÍAZ, OVIDIO

Información xeral

Fotografía de SÁNCHEZ DÍAZ, OVIDIO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XII Lexislatura
  • Electo: Asturias.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR-FORO (PP-FORO)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PRESIDENTE. COMISIÓN DE INVESTIGACIÓN SOBRE LA ELABORACIÓN Y AUTORÍA DE LA TESIS DOCTORAL FIRMADA Y LEÍDA POR EL PRESIDENTE DEL GOBIERNO, D. PEDRO SÁNCHEZ PÉREZ-CASTEJÓN (04/12/2018 al 04/03/2019)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE FOMENTO (14/09/2016 al 12/09/2018)
        • PORTAVOZ INDUSTRIA. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (12/09/2018 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y EMPRESA (13/09/2016 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (14/09/2016 al 04/03/2019)