MUÑOZ-ALONSO LEDO, ALEJANDRO

Información xeral

Fotografía de MUÑOZ-ALONSO LEDO, ALEJANDRO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • VII Lexislatura
  • Electo: Madrid.
  • Fecha: 12/03/2000
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 01/04/2004
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD DE MADRID
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO SUPLENTE DE LA DIPUTACIÓN PERMANENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/05/2000 al 01/04/2004)
      • Comisións

        • PRESIDENTE. COMISIÓN DE DEFENSA (10/05/2000 al 20/01/2004)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (10/05/2000 al 20/01/2004)
      • Delegacións internacionais

        • VICEPRESIDENTE 1º. DELEGACIÓN ESPAÑOLA EN LA ASAMBLEA PARLAMENTARIA DE LA ORGANIZACIÓN DEL TRATADO DEL ATLÁNTICO NORTE. (01/06/2000 al 20/01/2004)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

  • Intervencións en iniciativas lexislativas

    • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

      • Intervencións noutras iniciativas